frappe - en to pl_PL translation catalogue (31 entries)

en: ) for {0}
pl_PL: ) dla {0}

note: Content of the 'Help' (HTML) field in DocType 'Salary Component'
en: <h3>Help</h3>
    
    <p>Notes:</p>
    
    <ol>
    <li>Use field <code>base</code> for using base salary of the Employee</li>
    <li>Use Salary Component abbreviations in conditions and formulas. <code>BS = Basic Salary</code></li>
    <li>Use field name for employee details in conditions and formulas. <code>Employment Type = employment_type</code><code>Branch = branch</code></li>
    <li>Use field name from Salary Slip in conditions and formulas. <code>Payment Days = payment_days</code><code>Leave without pay = leave_without_pay</code></li>
    <li>Direct Amount can also be entered based on Condition. See example 3</li></ol>
    
    <h4>Examples</h4>
    <ol>
    <li>Calculating Basic Salary based on <code>base</code>
    <pre><code>Condition: base &lt; 10000</code></pre>
    <pre><code>Formula: base * .2</code></pre></li>
    <li>Calculating HRA based on Basic Salary<code>BS</code> 
    <pre><code>Condition: BS &gt; 2000</code></pre>
    <pre><code>Formula: BS * .1</code></pre></li>
    <li>Calculating TDS based on Employment Type<code>employment_type</code> 
    <pre><code>Condition: employment_type=="Intern"</code></pre>
    <pre><code>Amount: 1000</code></pre></li>
    </ol>
pl_PL: <h3>Pomoc</h3>
    
    <p>Uwagi:</p>
    
    <ol>
    <li>Użyj pola <code>podstawa</code> do użycia wynagrodzenia zasadniczego pracownika</li>
    <li>Użyj skrótów składników wynagrodzenia w warunkach i wzorach. <code>BS = Podstawowa pensja</code></li>
    <li>W warunkach i formułach użyj nazwy pola dla szczegółów pracownika. <code>Rodzaj zatrudnienia = employment_type</code><code>Oddział = branch</code></li>
    <li>W warunkach i formułach użyj nazwy pola z odcinka wypłaty. <code>Dni płatności = payment_days</code><code>Urlop bezpłatny = leave_without_pay</code></li>
    <li>Kwotę bezpośrednią można również wprowadzić na podstawie warunku. Zobacz przykład 3</li></ol>
    
    <h4>Przykłady</h4>
    <ol>
    <li>Obliczanie wynagrodzenia zasadniczego na podstawie <code>podstawy</code>
    <pre><code>Warunek: podstawa &lt; 10000</code></pre>
    <pre><code>Wzór: podstawa * .2</code></pre></li>
    <li>Obliczanie HRA na podstawie wynagrodzenia zasadniczego<code>BS</code> 
    <pre><code>Warunek: BS &gt; 2000</code></pre>
    <pre><code>Wzór: BS * .1</code></pre></li>
    <li>Obliczanie TDS na podstawie rodzaju zatrudnienia<code>employment_type</code> 
    <pre><code>Warunek: employment_type=="Stażysta"</code></pre>
    <pre><code>Kwota: 1000</code></pre></li>
    </ol>

en: Are you sure you want to delete the attachment
pl_PL: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten załącznik

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Confirm
pl_PL: Potwierdź

en: Contact Information
pl_PL: Informacje kontaktowe

en: Creating {0}...
pl_PL: Tworzenie {0}...

en: Dismiss
pl_PL: Oddalić

en: End Date cannot be before Start Date
pl_PL: Data zakończenia nie może być wcześniejsza niż data rozpoczęcia

note: Label of a Link in the Performance Workspace
en: Energy Point Log
pl_PL: Dziennik punktów energetycznych

note: Label of a Link in the Performance Workspace
en: Energy Point Rule
pl_PL: Reguła punktu energetycznego

note: Label of a Link in the Performance Workspace
en: Energy Point Settings
pl_PL: Ustawienia punktu energetycznego

note: Label of the geolocation (Geolocation) field in DocType 'Employee Checkin' Label of the geolocation (Geolocation) field in DocType 'Shift Location'
en: Geolocation
pl_PL: Geolokalizacja

note: Label of the latitude (Float) field in DocType 'Employee Checkin' Label of the latitude (Float) field in DocType 'Shift Location'
en: Latitude
pl_PL: Szerokość

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: New {0}
pl_PL: Nowy rekord "{0}"

en: No {0} found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych rekordów "{0}"

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Reload
pl_PL: Przeładuj

en: Reset Password
pl_PL: Resetowanie hasła

en: Select {0}
pl_PL: Wybierz {0}

note: Label of the to_user (Link) field in DocType 'PWA Notification'
en: To User
pl_PL: Do użytkownika

en: To date cannot be before from date
pl_PL: To Date nie może być wcześniejsza niż From Date

en: Verify
pl_PL: Zweryfikować

en: View All
pl_PL: Pokaż wszystkie

en: View List
pl_PL: Pokaż listę

en: cancelled
pl_PL: anulowany

en: submitted
pl_PL: zgłoszny

en: {0} created successfully!
pl_PL: {0} Utworzono z powodzeniem!
