frappe - en to hu_HU translation catalogue (23 entries)

en: Are you sure you want to delete the attachment
hu_HU: Biztos benne, hogy törölni szeretné a mellékletet

en: Assigning...
hu_HU: Hozzárendelés...

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Confirm
hu_HU: Megerősítés

en: Creating {0}...
hu_HU: {0} létrehozása...

en: Dismiss
hu_HU: Elvetés

en: End Date cannot be before Start Date
hu_HU: A befejezés dátuma nem lehet a kezdő dátum előtt

en: Enter {0}
hu_HU: Adja meg: {0}

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Mark all as read
hu_HU: Mindegyik megjelölése olvasottként

en: Menu
hu_HU: Menü

en: New {0}
hu_HU: Új {0}

en: No {0} found
hu_HU: {0} sz. található

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Reset Password
hu_HU: Jelszó visszaállítása

en: Select {0}
hu_HU: Válassza ki a {0}

en: Verify
hu_HU: Ellenőrzi

en: View All
hu_HU: Összes megtekintése

en: View List
hu_HU: Lista megtekintése

en: cancelled
hu_HU: törölve

en: submitted
hu_HU: benyújtva

en: {0} created successfully!
hu_HU: {0} sikeresen létrehozva!
